Klimatizace

Nabízíme kompletní portfolio produktů v oblasti klimatizací značek LG a SAMSUNG. Vyberte si svou značku dle vašich preferencí, kontaktuje nás a společně vymyslíme ideální řešení pro váš prostor.

Poptávkový formulář

Klimatizace LG

V oblasti domácích klimatizací LG nabízí širokou škálu modelů, od jednoduchých stěnových jednotek až po pokročilé multi-split systémy. Díky jejich energeticky úspornému provozu a inteligentním funkcím, jako je například možnost ovládání přes chytré telefony, dokáží poskytnout uživatelům maximální komfort při zachování ekologického přístupu.

Kontaktujte nás, vybereme vhodné produkty z portfolia klimatizací LG a vymyslíme řešení na míru vašemu prostoru i vám.

Poptávka

Klimatizace SAMSUNG

Samsung nabízí širokou škálu klimatizačních systémů, které jsou navrženy s důrazem na kvalitu, efektivitu a uživatelský komfort. Pro domácnosti jsou k dispozici jednotky typu split s moderním designem, nabízející optimální řízení klimatu v místnosti. Multi-split systémy umožňují chlazení nebo vytápění více místností z jednoho venkovního zdroje, což je ideální pro větší domy.

Kontaktujte nás, vybereme vhodné produkty z portfolia klimatizací SAMSUNG a vymyslíme řešení na míru vašemu prostoru i vám.

Poptávka


Fotovoltaické
elektrárny

Fotovoltaiku zajišťuje partnerská firma, se kterou spolupracujeme na společných projektech.

svp-solar.cz

Dotace
pro firmy i domácnosti

V ceně našich služeb vám zdarma pomůžeme s vyřízením dotačních titulů jako je Nová zelená úsporám atp.

Více informací

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem, žádostí o kalkulaci, návrh řešení a podobně.

    Ochrana osobních údajů Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.